Josef Kosinka

27537. Přímořské domy

popis: Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole J. Kosinka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč