Olej na kartonu, 50x26 cm. Signováno vlevo dole J. Koutný. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1905 - 1979
Architekt, malíř. Studoval ČVUT v Praze, portrétní malbu studoval u S. Svobody. Maloval krajiny, květiny i figurální obrazy. Působil jako architekt.