Olej na plátně, 136x70 cm, signováno vlevo dole J. Král, nerámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1877 -1944
Narozen v Rakovníku. Studoval na AVU v Praze u prof. Mařáka a Ottenfelda. Podnikl studijní cesty po Německu. Ve své tvorbě se věnoval hlavně námětům z přístavů, nádraží a lokomotiv.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400 000 Kč