Olej na kartonu, 34x34 cm. Signováno vpravo dole J. Král. Rám.
o autorovi: 1877 -1944
Narozen v Rakovníku. Studoval na AVU v Praze u prof. Mařáka a Ottenfelda. Podnikl studijní cesty po Německu. Ve své tvorbě se věnoval hlavně námětům z přístavů, nádraží a lokomotiv.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400 000 Kč