Josef Kudělka

45378. Párové obrazy: Pasáček a Pasačka ovcí

popis: Malba na porcelánu, 20x19 cm. Oba značeny. Rámovány.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1975
Narodil se v Košatcích nad Odrou. Věnoval se malbě, grafice, ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 28.05.2020 20:49:09

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč