Josef Kudělka - V červenci u Ostravice-Staré Hamry

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Kudělka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1975
Narodil se v Košatcích nad Odrou. Věnoval se malbě, grafice, ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

304086. V červenci u Ostravice-Staré Hamry
Dražba ukončena:19.03.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 17.03.2020 22:21:49 3736
700 Kč 17.03.2020 7:27:59 5734