Olej na plátně, 65x55 cm. Signováno vpravo dole J.L. Šichan 1885. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1847 - 1918 Narodil se v Černicích. Malířství studoval na AVU v Praze a Mnichově. Byl vyhledávaným portrétistou.