Josef Ladislav Šichan - Portrét muže

Olej na plátně, 65x55 cm. Signováno vpravo dole J.L. Šichan 1885. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1847 - 1918
Narodil se v Černicích. Malířství studoval na AVU v Praze a Mnichově. Byl vyhledávaným portrétistou.

308454. Portrét muže
Dražba ukončena:26.04.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč