Litografie, 57x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 67. Číslováno 17/94. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1912 - 2005
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.