Litografie, 23x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 67. Číslováno 40/130. Rám, sklo.
Pozn.: Papír mírně poškozen uprostřed v místě předešlého přeložení.
o autorovi: 1912 - 2005
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.