Josef Louis Helft - Madona s Ježíškem

Olej na plátně, 92x73 cm. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen. Přiloženo povolení NPÚ.

27027. Madona s Ježíškem
Dražba ukončena:30.01.2019 18:47:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč