Josef Mareš - Slunečnice

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 42x56 cm. Signováno vpravo dole J. Mareš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 – 1938
Malíř. Studoval v Mnichově spolu se svým přítelem Jindřichem Pruchou. Zabýval se krajinomalbou, náměty čerpal v Železných horách, v údolí Chrudimky a v okolí Chrudimi.

36719. Slunečnice
Dražba ukončena:31.10.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo