Josef Multrus - Kytice ve džbánku

Olej na kartonu, 65x46 cm, signováno vlevo dole Multrus 1920, rám.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

11785. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:28.06.2017 21:10:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč