Kresby, 13x20 cm, 12x18 cm, 12x20 cm. Signovány Myslbek. Nalepeny na kartonech.
o autorovi: 1884 - 1963
Narodil se v Praze v rodině sochaře Josefa Václava Myslbeka. Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise a Ottenfelda a poté v Mnichově u prof. Rauppa. Rád kreslil, maloval často krajiny a věnoval se technice akvarelu.