Josef Myslbek ml.

49109. Ve vsi

popis: Olej na kartonu, 36x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodil se v Praze v rodině sochaře Josefa Václava Myslbeka. Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise a Ottenfelda a poté v Mnichově u prof. Rauppa. Rád kreslil, maloval často krajiny a věnoval se technice akvarelu.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.09.2020 6:09:33 6965