Josef Myslbek ml. - Ve vsi

Olej na kartonu, 36x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodil se v Praze v rodině sochaře Josefa Václava Myslbeka. Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise a Ottenfelda a poté v Mnichově u prof. Rauppa. Rád kreslil, maloval často krajiny a věnoval se technice akvarelu.

Josef Myslbek ml.
49109. Ve vsi
Dražba ukončena:30.09.2020 19:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.09.2020 6:09:33 6965