Josef Navrátil-okruh - Matka s dítětem

Olej na kartonu. 29x23 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josef Navrátil-okruh
40186. Matka s dítětem
Dražba ukončena:30.01.2020 22:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč