Josef Novický - Dům u potoka

Olej na sololitu, 77x113 cm. Signováno vlevo dole Novický. Rámováno.

Josef Novický
304910. Dům u potoka
Dražba ukončena:23.05.2020 20:05:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč