Josef Novický

304910. Dům u potoka

popis: Olej na sololitu, 77x113 cm. Signováno vlevo dole Novický. Rámováno.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:05:12

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč