Josef Olexa - Pod horskými štíty

Olej na kartonu, 42x60 cm, signováno vpravo dole Olexa, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

15366. Pod horskými štíty
Dražba ukončena:24.01.2018 19:08:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč