Josef Písecký - Moře - Lacruma u Dubrovníka

Olej na plátně, 48x60 cm, signováno vpravo dole J. Písecký 1914, rám.

1878, Kroměříž - 1954, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3871. Moře - Lacruma u Dubrovníka
Dražba ukončena:28.01.2016 21:37:18
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 700 Kč