Josef Písecký - Konopiště

Kvaš, 33x47 cm. Signováno vlevo dole Písecký 1896. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

45111. Konopiště
Dražba ukončena:27.05.2020 19:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč