Josef Podrabský - Květiny v modrém džbánku

Olej na plátně, 69x53 cm. Signováno vpravo dole Podrabský 62. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 1990
Narodil se v Praze. Studoval kreslení na ČVUT u prof. Blažíčka a Boudy. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, zátiším a také užité grafice, především plakátům.

48677. Květiny v modrém džbánku
Dražba ukončena:27.08.2020 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.08.2020 20:26:04 7419