Josef Rudolf - Děvčátko

Olej na plátně, 31x26 cm. Signováno vlevo dole Rudolf 1923. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kouřimi roku 1883.
Celým jménem Josef Rudolf Nádeník. Studoval v Praze a Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

Josef Rudolf
45371. Děvčátko
Dražba ukončena:28.05.2020 20:20:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč