Josef Syrový - Ulička

Kombinovaná technika, 30x38 cm. Signováno vpravo dole Syrový. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 – 1956
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze u V. Brožíka a na AVU v Praze u V. Hynaise, poté u K. Marra v Mnichově a u J. Humberta v Paříži, kde žil delší dobu. Maloval prostředí Paříže, ale také krajinu Bretaně, mariny, rybářské a venkovské náměty. Vystavoval na Salonech v Paříži, samostatně i v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

26993. Ulička
Dražba ukončena:30.01.2019 18:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč