Josef Tomáš Blažek - Slepé rameno Labe

Akvarel, 36x51 cm. Signováno vpravo dole J. T. Blažek 1943. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1884 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

36875. Slepé rameno Labe
Dražba ukončena:31.10.2019 22:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo