Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Treuchel. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč