Josef Velčovský

52281. Dobré chutnání

popis: Litografie, 165/200, 22x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Velčovský 91. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 20:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo