1x akvarel, 1x kombinovaná technika, 13x6 cm, 18x13 cm. Akvarel signován vpravo dole Josef Vielgraf 1936. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.