Josef Wenig - Jesle

Kniha, 28x22 cm.

Pozn.: Text a 10 litografií na kartonu Josef Wenig, signováno vpravo dole v desce W. Poškozeno.

Josef Wenig
11099. Jesle
Dražba ukončena:14.06.2017 19:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 14.06.2017 19:27:54 249
1 000 Kč 14.06.2017 2:07:50 2290