Josef Zeithammel - Roudnice nad Labem od řeky

Olej na plátně, 47 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole Zeithamel. Rám poškozen.

170. Roudnice nad Labem od řeky
Dražba ukončena:25.02.2013 20:55:00
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč

4 500 Kč 25.02.2013 20:49:49 55