Joseph Bergler a další - Konvolut 4 grafických listů

Různé grafické techniky, od 22x34 cm do 11x7 cm.Obsahuje vedutu Chebu z 16. století. Všechny signovány. Pasparty.

Pozn.: Papír poškozen.

Joseph Bergler a další
56877. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:17.03.2021 21:43:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč