Joseph Wenglein

304216. Krajina s rybníkem

popis: Kresba, 9x16 cm. Signováno vpravo dole J. Wenglein. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.03.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo