Joža Schmitt - Kytice vlčích máků

Olej na kartonu, 75x58 cm. Signováno vlevo dole Schmitt. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1976
Narodil se v Plzni. Malovat se učil u svého otce - malíře. Tvořil hlavně figurální kompozice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

21646. Kytice vlčích máků
Dražba ukončena:28.06.2018 22:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.06.2018 20:45:44 3502