Joža Uprka - rodinná dílna

49119. Žena ze Slovácka

popis: Akvarel, 29x20 cm. Signováno vlevo uprostřed J.U. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:53:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč