Jozef Bendík - Pohled na vesničku

Olej na plátně, 50x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis Jozef Bendík.

o autorovi: 1903 - 1989
Slovenský malíř.

51807. Pohled na vesničku
Dražba ukončena:29.10.2020 19:23:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč