Litografie, 28x19 cm. Signováno tužkou dole uprostřed 93 Jankovič. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1937 – 2017 Slovenský sochař, malíř a grafik Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč.