Jozef Jankovič - Soubor 3 grafických listů

2x serigrafie, 1x kombinovaná technika-tisk, od 52x40 cm do 45x40 cm. Signovány Jankovič. Volné listy.

Pozn.: 1x mírně poškozeno.

o autorovi: 1937 – 2017
Slovenský sochař, malíř a grafik

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč.

Jozef Jankovič
44494. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2020 21:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč