2x serigrafie, 1x kombinovaná technika-tisk, od 52x40 cm do 45x40 cm. Signovány Jankovič. Volné listy.
Pozn.: 1x mírně poškozeno.
o autorovi: 1937 – 2017
Slovenský sochař, malíř a grafik
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč.