Jozef Kollár - V horách

Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole J. Kollár. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1899 - 1982
Slovenský malíř.

51651. V horách
Dražba ukončena:28.10.2020 20:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč