Jozef Zelný - Domov drahý

Olej na kartonu, 21x21 cm. Signováno vlevo dole Zelný 76. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1922
Studoval v malířské škole G. Malého v Bratislavě. Zastoupen ve sbírkách OG. Bánská Bystrica, Galerii M. Bazovského v Trenčíně, Povážské galerii v Žilině a jinde.

36598. Domov drahý
Dražba ukončena:30.10.2019 21:54:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč