Jožka Florián

305732. Dudák

popis: Olej na kartonu, 24x13 cm. Signováno vlevo nahoře J. Florián. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo