Jožka Florián - Dudák

Olej na kartonu, 24x13 cm. Signováno vlevo nahoře J. Florián. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1927

305732. Dudák
Dražba ukončena:03.08.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo