J.Šefl

303603. Mísa s ovocem

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 11x14 cm. Signováno vpravo dole J. Šefl. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 14.02.2020 18:27:54 4933