Juan - Zátiší s basou

Kombinovaná technika, 39x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Juan. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Juan
49342. Zátiší s basou
Dražba ukončena:01.10.2020 20:00:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč