Julius Mařák - škola - Karlštejn

Olej na kartonu, 48x40 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozený a přetřený. Plenér z některé exkurze za účasti Julia Mařáka (90.-tá léta 19. stol.). vzadu razítko: Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Julius Mařák - škola
2946. Karlštejn
Dražba ukončena:01.10.2015 20:50:52
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:46 000 Kč