Julius Mařák - škola

2946. Karlštejn

popis: Olej na kartonu, 48x40 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozený a přetřený. Plenér z některé exkurze za účasti Julia Mařáka (90.-tá léta 19. stol.). vzadu razítko: Umělecká pozůstalost prof. Julia Mařáka. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

dražba ukončena: 01.10.2015 20:50:52

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 46 000 Kč