Julius Lauterbach - Skalnaté pobřeží

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 35x27 cm. Signováno vpravo dole Lauterbach. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

35443. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:26.09.2019 22:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč