Július Nemčík

27520. Slovenská krajina

popis: Kombinovaná technika, 17x60 cm. Signováno vlevo dole Němčík 1976. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:13:10

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč