K. Barčák

307336. Lodě na moři

popis: Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole K. Barčák. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 17.01.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč