K. Barčák - Lodě na moři

Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole K. Barčák. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

307336. Lodě na moři
Dražba ukončena:17.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč