K. Barčák - Okna do zahrady

Olej na plátně, 44x34 cm. Signováno vlevo dole K. Barčák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

307331. Okna do zahrady
Dražba ukončena:16.01.2021 20:25:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč