K. Barčák

307331. Okna do zahrady

popis: Olej na plátně, 44x34 cm. Signováno vlevo dole K. Barčák. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.01.2021 20:25:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč