K. Černý

305880. Akt

popis: Kombinovaná technika, 62x43 cm. Signováno vpravo dole K. Černý. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.08.2020 20:11:18

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč