K. Dražan

305413. Potrét mušketýra

popis: Olej na kartonu, 17x13 cm. Signováno vlevo dole K. Dražan. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo