Olej na kartonu, 17x13 cm. Signováno vlevo dole K. Dražan. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1897 - ? Malíř, vlastním jménem Karel Dan. Byl žákem V. H. Brunnera a R. Schlossera, věnoval se především krajinářské a figurální malbě.