K. Dubský - Trosky u Turnova

Olej na plátně, 44x55 cm. Signováno vpravo dole K. Dubský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

K. Dubský
34178. Trosky u Turnova
Dražba ukončena:27.06.2019 22:31:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč