K. Dudič - Opava

Olej na plátně, 100x74 cm, signováno vpravo dole K. Dudič, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

6785. Opava
Dražba ukončena:01.12.2016 22:22:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč