K. Gandlová - Podzimní květiny v zelené váze

Olej na kartonu. 70x40 cm. Signováno vpravo dole K. Gandlová 80. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

K. Gandlová
39832. Podzimní květiny v zelené váze
Dražba ukončena:29.01.2020 20:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč